Vážení a milí přátelé, kolegové,

5

 

 

rádi bychom vás seznámili s TTG ON TOUR, naší nově založenou cestovní kanceláří, která se specializuje zejména na pořádání fam tripů – poznávacích zájezdů pro odborníky, pracujících v cestovním ruchu. S TTG ON TOUR právě začínáme, v cestovním ruchu však nejsme žádnými nováčky. Naše firmy TTG Czech a TMR International mají zkušenosti v oboru již více než 20 let…

Na základě britské licence vydáváme noviny pro odborníky pracující v českém cestovním ruchu TTG Czech, pro zahraniční klientelu vydáváme TTG Czech Luxury . Dále vydáváme časopis Travel Digest, barevný a výpravný časopis o cestování, který je určen široké laické veřejnosti.

Naše agentura TMR International již mnoho let zastupuje na českém, slovenském a často také polském a maďarském trhu několik významných turistických destinací, jako například Tahiti, Jamajku, Britské panenské ostrovy nebo Keňu a pro řadu dalších klientů pořádá fam tripy a nejrůznější propagační akce, press tripy, roadshows, tiskové konference apod.

Jsme přesvědčeni, že organizace fam tripů se odlišuje od běžných turistických zájezdů, protože má seznámit zkušené profesionály s novými obchodními možnostmi a proto vyžaduje specializaci, nadstandardní znalost nových destinací a dokonalou přípravu každého zájezdu. Ve stále rostoucí konkurenci může vyhrávat pouze ta destinace, která je sto co nejlépe, nejefektivněji a nejpůsobivěji nabídnout své turistické cíle a lákadla.

Těšíme se na spolupráci právě s vámi!

Team TTG ON TOUR

Comments are closed.